Hakkımda


1994 Kocaeli doğumluyum. Lise ve önlisans (Balıkesir Üniversitesi) okulumu Mekatronik Böllümü üzerine okudum. Yazılar, hikayeler,şiirler okumaya ve yazmaya meraklı ve düşkün biriyim. Birden çok blog bağlantısına sahip olup farklı alanlarda paylaşım yapmaktayım. Tek sözüm var; "Bir başkadır anlatmak, bir başka okuyup anlamak. Anlaşılmak için bir şeyler paylaşmak."Neden Cömert Bilge?

Çok fazla derinlerde bir anlam barındırmıyor adım Arif Kerim'in (Arif : Bilge, Bilgili kişi / Kerim : Cömert, İhsan sahibi ) karşılığı olan bu rumuz ismini kullanmayı tercih ettim.

Bloglarım


Comertbilge.blogspot.com.tr

Bu blogumda kendi yazmış ve beğenmiş olduğum köşe yazıları, mektup, şiir, hikaye, deneme, makale, müzik,resim vb. gibi paylaşımlar yaptığım, karmaşık iç dünyamı sizlerle paylaştığım bir ayna diyebilirim.

Canlisiva.org - Dekorasyoncunuz.biz

Evlerinizi sıcacık yuvalara çevirmek ve ofislerinizi intizamlı şık bir görünüme sahip kılmak için farklı mobilya, ev aksesuarları, ofis aksesuarları, dekorasyon fikirlerini, farklı mimari projeleri, mimarların ve işletmelerin röportajlarını Dekorasyoncunuz.biz’de bulabilirsiniz. Mobilya, dekorasyon ve mimari projeler konularında son trendleri, yenilikleri, değişik fikirleri, sevdiğim ve beğenerek takip ettiğim sanatçıları ve tasarımcıları “Dekorasyoncunuz.biz” platformu üzerinden sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

"Canlisiva.org" platformunda ise amacım size biraz daha canlı ve eğlenceli paylaşımları sizlerle buluşturmak, bu platform içerisinde kendinizde evde yapabileceğiniz farklı aksesuarları bulabileceksiniz. Dekorasyoncunuz.biz’den farkı daha eğlenceli ve fikirlerin ve projelerin yanı sıra yapılacak somut bir şeylerin bulunmasıdır.
Platformlar içerisinde işinize yarar bilgi olarak; dekorasyon ve mimari fikirlerin yanı sıra aradığınız tasarımları ve yapmak isteyeceğiniz aksesuarları bulmanızı temenni eder. Platformda iyi vakitler geçirmenizi dilerim.

Cbsosyal.com 

İnsanlık adına dair yazılar, yaşantı biçimleri, doğa ile özdeşen paylaşımlar, farklı fotoğraf albümleri, videolar genel kültürünüzü arttıracak farklı bilgi ve içeriklerle donatılmış olan bu blogumda her bir paylaşımdan bir şeyler öğrenmenizi, öğrenirken eğlenmenizi, eğlenirken düşünmenizi temenni ederim.

Kerim ÇALIŞKAN

Site Bağlantıları 


Facebook

Twitter

Google+

Diğer Ağlar


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 1/B maddesine göre, sayfada paylaşılan yazıların isimsiz ve izinsiz kullanılması suç sayılmaktadır.
KERİM ÇALIŞKAN. Tema resimleri duncan1890 tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
  • CÖMERTBİLGE
  • +