Hakkımda


1994 Kocaeli doğumluyum. Lise ve önlisans (Balıkesir Üniversitesi) okulumu Mekatronik Böllümü üzerine okudum. Yazılar, hikayeler, şiirler okumaya ve yazmaya meraklı ve düşkün biriyim.

"Bir başkadır anlatmak, bir başka okuyup anlamak. Anlaşılmak için bir şeyler paylaşmak."

Neden Cömert Bilge?

Çok fazla derinlerde bir anlam barındırmıyor adım Arif Kerim'in (Arif : Bilge, Bilgili kişi / Kerim : Cömert, İhsan sahibi ) karşılığı olan bu rumuz ismini kullanmayı tercih ettim.

Blog Hakkında

Bu blogumda kendi yazmış olduğum köşe yazıları, mektup, şiir, hikaye, deneme, makale ve beğendiğim müzik, resim vb. gibi paylaşımlar yaptığım, karmaşık iç dünyamı sizlerle paylaştığım bir ayna diyebilirim.

İnsanlık adına dair yazılar, yaşantı biçimleri, doğa ile özleşen paylaşımlar, farklı fotoğraf albümleri, videolar genel kültürünüzü arttıracak farklı bilgi ve içeriklerle donatılmış olan bu blogumda her bir paylaşımdan bir şeyler öğrenmenizi, öğrenirken eğlenmenizi, eğlenirken düşünmenizi temenni ederim.

Kerim ÇALIŞKAN

Mail
arifkerim94@gmail.com

Twitter

2 yorum :

 1. "Bir başkadır anlatmak, bir başka okuyup anlamak. Anlaşılmak için bir şeyler paylaşmak."
  Bu sözlerinizi çok beğendim.
  Blogunuzda anlatmak istediklerinizi anlatmanız ve okuyucularınızın sizi anlaması dileğiyle...

  YanıtlayınSil
 2. Blog isminizin ilgi çekici bir tarafı var şüphesiz anlamı da çok hoşuma gitti insan taşıdığı isimden mutlaka bir şeyler alıyor inanncındayım,blog hayatınızın uzun ve anlamlı bir ömrü olmasını diliyorum.

  YanıtlayınSil

Blog içeriğinde yer alan tüm metinler şahsım (Kerim Çalışkan) tarafından kaleme alınmış olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 1/B maddesine göre, sayfada paylaşılan yazıların isimsiz ve izinsiz kullanılması suç sayılmaktadır. ( Bu sitede hiçbir siteden metin alıntısı yapılmamış olup metin içi alıntılarda özellikle belirtilmiştir.)
KERİM ÇALIŞKAN. Tema resimleri duncan1890 tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
 • CÖMERTBİLGE
 • +