Hakkımda1994 Kocaeli doğumluyum. Lise ve önlisans (Balıkesir Üniversitesi) okulumu Mekatronik Böllümü üzerine okudum. Yazılar, hikayeler, şiirler okumaya ve yazmaya meraklı ve düşkün biriyim. Birden çok blog bağlantısına sahip olup farklı alanlarda paylaşım yapmaktayım. Tek sözüm var;"Bir başkadır anlatmak, bir başka okuyup anlamak. Anlaşılmak için bir şeyler paylaşmak."

Neden Cömert Bilge?

Çok fazla derinlerde bir anlam barındırmıyor adım Arif Kerim'in (Arif : Bilge, Bilgili kişi / Kerim : Cömert, İhsan sahibi ) karşılığı olan bu rumuz ismini kullanmayı tercih ettim.

Blog Hakkında

Bu blogumda kendi yazmış ve beğenmiş olduğum köşe yazıları, mektup, şiir, hikaye, deneme, makale, müzik,resim vb. gibi paylaşımlar yaptığım, karmaşık iç dünyamı sizlerle paylaştığım bir ayna diyebilirim.

İnsanlık adına dair yazılar, yaşantı biçimleri, doğa ile özdeşen paylaşımlar, farklı fotoğraf albümleri, videolar genel kültürünüzü arttıracak farklı bilgi ve içeriklerle donatılmış olan bu blogumda her bir paylaşımdan bir şeyler öğrenmenizi, öğrenirken eğlenmenizi, eğlenirken düşünmenizi temenni ederim.

Kerim ÇALIŞKAN

Facebook

Twitter

2 yorum :

 1. "Bir başkadır anlatmak, bir başka okuyup anlamak. Anlaşılmak için bir şeyler paylaşmak."
  Bu sözlerinizi çok beğendim.
  Blogunuzda anlatmak istediklerinizi anlatmanız ve okuyucularınızın sizi anlaması dileğiyle...

  YanıtlaSil
 2. Blog isminizin ilgi çekici bir tarafı var şüphesiz anlamı da çok hoşuma gitti insan taşıdığı isimden mutlaka bir şeyler alıyor inanncındayım,blog hayatınızın uzun ve anlamlı bir ömrü olmasını diliyorum.

  YanıtlaSil

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 1/B maddesine göre, sayfada paylaşılan yazıların isimsiz ve izinsiz kullanılması suç sayılmaktadır.
KERİM ÇALIŞKAN. Tema resimleri duncan1890 tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
 • CÖMERTBİLGE
 • +